Пәндік олимпиаданың облыстық кезеңінде Атырау БИЛ бірінші болды

0
203

22-27 ақпанда жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың үшінші (облыстық) кезеңінде  мамандандырылған мектептер бойынша оқушылары жоғары ұпай жинаған Атырау “Білім-инновация” лицей-интернатының командасы бірінші орын алды.

14 пән бойынша өтетін олимпиада бес күнге созылды. “Химия” мен “Биология” пәндері бойынша 84 оқушы білімін сынады.

Аталған пәндер 2 турдан тұрады. Бірінші тур түске дейін, екінші тур түстен кейін өтеді.

Жалпы “Білім-инновация” лицейі облыстық кезеңде 45 орынға ие болды. Оның ішін алтын – 14 орын, күміс – 18 орын, қола – 13 орын.

Облыстық кезеңдегі Атырау “Білім-инновация” лицей-интернатынының жүлде нәтижесі:

Математика пәні

  1. Мырзатай Айбек (11 сынып) – алтын
  2. Зауытхан Адилет (10 сынып) – алтын
  3. Казиуллаев Елнур (10 сынып) – күміс
  4. Аманбай Султан (9 сынып) – алтын
  5. Аманжол Рустам (9 сынып) – алтын
  6. Бисембаев Мирас (9 сынып) – күміс

Физика пәні

  1. Рамазан Нұрсұлтан (11 сынып) – қола
  2. Алпамыс Ризабек (10 сынып) – алтын
  3. Ерқанат Данияр (10 сынып) – қола
  4. Сагиндыков Сулиман (9 сынып) – күміс
  5. Ренатұлы Нұрсұлтан (9 сынып) – күміс

Информатика пәні

  1. Мәскеуғалиев Даурен (11 сынып) – алтын
  2. Жамбыл Нұрәділ (11 сынып) – күміс
  3. Мухлис Батырхан (11 сынып) – қола
  4. Султанов Адиль (10 сынып) – алтын
  5. Баемиров Муслим (10 сынып) – күміс
  6. Таймас Мансур (9 сынып) – алтын
  7. Тұрғали Махамбет (9 сынып) – күміс
  8. Барлыбаев Нурдаулет (9 сынып) – қола

Химия пәні

  1. Балғабай Жәнгір (11 сынып) – күміс
  2. Сағидулла Азамат (11 сынып) – қола
  3. Асхатұлы Нұрдаулет (10 сынып) – күміс
  4. Ерболат Бейбарыс (9 сынып) – алтын
  5. Ермекбаев Дарын (9 сынып) – күміс

Биология пәні

  1. Бисембаев Арман (11 сынып) – күміс
  2. Сағын Айжан (11 сынып) – қола
  3. Анарбеков Даулет (10 сынып) – алтын
  4. Кемелов Расул (10 сынып) – күміс
  5. Хаженов Нұрдаулет (10 сынып) – қола
  6. Саликаден Диас (9 сынып) – күміс

География пәні

  1. Салғығали Тоқтар (11 сынып) – күміс
  2. Рысжан Ерсултан (11 сынып) – күміс
  3. Русланов Диас (11 сынып) – күміс
  4. Хима Алихан (10 сынып) – алтын
  5. Кибасов Манас (10 сынып) – күміс
  6. Нұролла Алишер (9 сынып) – күміс

Ағылшын тілі

  1. Досжан Ерсултан (11 сынып) – алтын
  2. Лапиденов Шынгыс (11 сынып) – алтын
  3. Нодяров Абдукерим (10 сынып) – алтын
  4. Тарих Амир (10 сынып) – қола
  5. Шабай Әділет (9 сынып) – қола
  6. Қосанов Азат (9 сынып) – қола

Тарих пәні

  1. Айжарық Әділ (10 сынып) – қола

Қазақ тілі

  1. Мұрат Алихан (10 сынып) – қола

Өзін өзі тану

  1. Ерлан Алихан (9 сынып) – қола

ЖАУАП ҚАЛДЫРУ

Пікіріңізді енгізіңіз!
Мұнда аты-жөніңізді енгізіңіз